Základní škola T. G. Masaryka v Kutné Hoře


Připojení do internetu pro školu a její webové stránky sponzoruje:
ZŠ 
T. G.
Masaryka Kutná Hora - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
17 Dub

Nábor do atletického oddílu

SKP Olympia Kutná Hora atletický oddíl provádí ve dnech 23.4., 27.4. a 30.4.2015 17:00-18:30 nábor nových členů, ročníky narození 2000-2008. Nábor probíhá na stadionu SKP Olympia KH, Střelecká 617, 17-17:30 zápis nových členů, 17:30-18:30 trénink.

plakát zde - Mgr. K.Ptáček -

14 Dub

Poslední třídní schůzky

Příští týden v úterý 21.4.2015 od 16:30 na prvním stupni a od 17:00 na druhém stupni proběhnou třídní schůzky.

07 Dub

19 Zář


Zamyšlení k nové vizi školy zde.

Naše škola je zapojena do výzvy EU PENÍZE ŠKOLÁM. ICTšablony

17 Dub

Čestné uznání

V oblastním kole recitace v Kolíně získal náš třeťák Fr.Drahota čestné uznání. Gratulujeme.

16 Dub

Další velký úspěch

Dne 15.5.2015 se i naše děvčata (Šaníková Natálie - kapitánka, Veselá Lucie, Helclová Štěpánka, Plašilová Simona, Jelínková Simona, Srbová Valentýna, Janatová Kateřina, Pěgřímková Eliška, Mazánková Simona, Veselá Adéla, Brichová Natálie a Weissová Andrea) zúčastnila okresního kola ve vybíjené na hřišti “Sokolák” v Kutné Hoře. Do soutěže se tentokrát zapojilo sedm dívčích družstev z okresu Kutná Hora. Stejně jako chlapci, i naše holky předvedly úžasné výkony, které je vynesly až na místo nejvyšší - zlaté. To bylo radosti! Děvčata, děkujeme a velká gratulace!


přidané fotky a kutnohorsky.denik

- Mgr. L.Hanzlíková -

16 Dub

Druháci v Pavlově

Ve středu 15.4.2015 žáci 2.A,B,C navštívili záchrannou stanici pro handicapovaná zvířata. Pracovníci stanice si děti rozdělili do tří skupin a ukázali jim různé druhy sov, dravců, šelem a velkým překvapením pro všechny bylo mládě lišky obecné. Ve druhé části programu děti plnily připravené úkoly a poté si mohly zakoupit drobné suvenýry. Nejen exkurze, ale i počasí se vydařilo a rádi se do Pavlova vrátíme.


spousta dalších fotek

- Mgr. J.Maxová, H.Vörösová -

15 Dub

Vyhráli jsme!

Dne 14.4.2015 proběhlo na hřišti “Sokolák” okresní kolo ve vybíjené chlapců. Zúčastnilo se 8 družstev z okresu Kutná Hora. Naši chlapci - Jan Halák (kapitán), Zdeněk Vavřina, Lukáš Pajer, Tomáš Knížek, Erik Záruba, Michal Vokoun, Jakub Fidra, Adam Kučera, Aleš Náhlovský, Jáchym Pražák, Filip Moc a Vojtěch Lacman vybojovali vítězství ve všech sedmi zápasech a zaslouženě obsadili 1. místo s postupem do krajského kola. Všem patří dík a velká gratulace.


přidané fotky

- Mgr. L.Hanzlíková -

14 Dub

Kouzelnická show

Kouzelník Navaro přijel opět po roce do školní družiny. V pondělí 13.dubna vykouzlil úsměvy a obdiv na tvářích všem, kteří se nechali unést jeho čarováním. Aprílového vystoupení se zúčastnili i žáci z Klubíku a Kamenné stezky.


další fotky

- vychovatelka Marcela Havlíčková -

14 Dub

Cestou necestou aneb kousek Afriky v Jiráskových sadech

Dne 13.4. se na naši školu vypravil můj dlouholetý známý a cest nebojácný Martin Levý. Během dvou vyučovacích hodin nám stihl představit svou výpravu, která začínala přistáním do města Dar es Salam - hlavního města Tanzanie….. Co bylo po první desítce minut jasné, že Afrika je místem, které má mnoho tváří, a tak jsme se nestačili divit, jaké peripetie měla Martinova cesta, a co víc, i nám vyprávěný příběh. Všem se přednáška moc líbila a už se těšíme na další výpravu plnou zážitků, fotografií a zajímavostí… příště společně s Martinem zavítáme do Severní Ameriky.

- Mgr. V.Trčková -

© 2015 Základní škola T. G. Masaryka v Kutné Hoře | RSS

Jakub Bílý & Kamil Brabec. Pohání Wordpress